Hakkımızda

Hakkımızda2021-08-11T02:54:54+03:00

En İyi Arkadaşınız İçin En İyi Bakım

Kliniğimiz hayvan dostlarımızın sorunlara çözüm olmak amacıyla son teknoloji ile donatılmış olup hassasiyet ve uzman bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

  • Muayene odası

  • Operasyon odası

  • Hasta yatış

imza

ŞEBNEM ACAR • VETERİNER HEKİM

john-grogan

“Hayvanseverler özel bir insan türüdür; ruhu cömert, empati dolu, belki biraz duygusallığa meyilli ve en az bulutsuz bir gökyüzü kadar kocaman yürekli.”

John Grogan

Sık Sorulan Sorular

Evcil hayvan sahiplerinin kliniğimiz hakkında her türlü sorusuna cevap oluyoruz.

Bahçeşehir 1.Kısım Vali Recep Yazıcıoğlu cad. Bahçeşehir Konakları Uzak sok. No: 33
Muayene odası, labaratuar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı, teşhis, tedavi, rutin kontrol protokolleri, aşılama, labaratuar, görüntüleme sistemleri, mikroçip uygulama.
Veteriner Hekim Şebnem Acar İstanbul üniversitesi veteriner Fakültesi mezunu olup Mezuniyetinden sonra barınak ve kliniklerde hekimliğini yapmış olup, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendi kliniğinde mesleğine hizmetine devam etmektedir.
Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir.

Aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için

Blog Yazılarımız

Blogumuzda işe yarayacak pratik bilgiler,önlemler ve hayvan dostlarımız hakkında birçok bilgiye ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığının önemi Bir evcil hayvan sorumluluğunu aldığımızda onun için en iyisini yapmak isteriz. Veteriner Hekimliğinde de ağız ve diş sağlığına oldukça önem verilmektedir. Evcil hayvanlarda da çoğu hastalığın (kalp,böbrek..) altında yatan sebep

Acar Veteriner Kliniği

En yakın dostunuza uzman ve profesyonel yaklaşım.

Go to Top