Koruyucu Hekimlik

Evcil dostumuzun sağlıklı bir yaşam sürmesi için rutin bakımı oldukça önem taşır.Hastalıklarla karşılaşmadan önce yapılacak rutin muayenelerde erken tanı imkanı sağlanmakla beraber olası hastalıklara karşı koruyucu bir yaklaşım şekillenecektir.
Acar veteriner kliniği dostunuzu yakından tanıyıp, yaşamı boyunca hastalık önleyici uygulamalar ve aşılamalarla tüm takibini yapmayı amaçlar. Muayenelerde öncelikle sizinle ve evcil dostumuzla güven ilişkisi kurmayı hedefliyoruz. Ne zaman ki kendini güvende hissediyor o zaman onu daha detaylı muayene ve rutin bakımlara davet ediyoruz.

Telefon Numarası

Klinik Konumu

acar veteriner kliniği

“Bir milletin büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlara olan davranış biçimi ile değerlendirilir.”

Mahatma Gandhi
acar veteriner kliniği

“Kuşlar doğa adlı annenin güzel çalgıcılarıdır.”

Gavin Douglas

Sık Sorulan Sorular

Evcil hayvan sahiplerinin kliniğimiz hakkında her türlü sorusuna cevap oluyoruz.

Bahçeşehir 1.Kısım Vali Recep Yazıcıoğlu cad. Bahçeşehir Konakları Uzak sok. No: 33
Muayene odası, labaratuar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı, teşhis, tedavi, rutin kontrol protokolleri, aşılama, labaratuar, görüntüleme sistemleri, mikroçip uygulama.
Veteriner Hekim Şebnem Acar İstanbul üniversitesi veteriner Fakültesi mezunu olup Mezuniyetinden sonra barınak ve kliniklerde hekimliğini yapmış olup, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendi kliniğinde mesleğine hizmetine devam etmektedir.
Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir.

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.