Diş Temizliği

Evcil dostlarımızın ağız ve diş sağlığı ile ilgili bakımını genelde ihmal edilir. Ciddi ağız kokusu ve sararmalar olmadıkça çok önemsenmez ancak kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir.Çünkü kalp ve böbrek rahatsızlıkları gibi çoğu durumun temelinde periodontal hastalıklar olabilir.
Rutin koruyucu bakım da dahil olmak üzere, pet diş hekimliği hizmetlerimizin yanı sıra,mevcut ağız sağlığı problemleri için ileri tedavi sunuyoruz. Ayrıca rutin diş fırçalama gibi evde bakım konusunda size rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Evcil hayvanınız için ağız hijyeni ve diş bakımı konusunda profesyonel çözümlerimiz sayesinde, siz ve evcil hayvanınız harika bir gülümsemeyle ayrılacaksınız.

Telefon Numarası

Klinik Konumu

acar veteriner kliniği

“Bir milletin büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlara olan davranış biçimi ile değerlendirilir.”

Mahatma Gandhi
acar veteriner kliniği

“Kuşlar doğa adlı annenin güzel çalgıcılarıdır.”

Gavin Douglas

Sık Sorulan Sorular

Evcil hayvan sahiplerinin kliniğimiz hakkında her türlü sorusuna cevap oluyoruz.

Bahçeşehir 1.Kısım Vali Recep Yazıcıoğlu cad. Bahçeşehir Konakları Uzak sok. No: 33
Muayene odası, labaratuar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı, teşhis, tedavi, rutin kontrol protokolleri, aşılama, labaratuar, görüntüleme sistemleri, mikroçip uygulama.
Veteriner Hekim Şebnem Acar İstanbul üniversitesi veteriner Fakültesi mezunu olup Mezuniyetinden sonra barınak ve kliniklerde hekimliğini yapmış olup, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendi kliniğinde mesleğine hizmetine devam etmektedir.
Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir.

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.