Check UP

Artık belli yaşa gelen evcil dostunuzun daha rutinde takibine ihtiyaç duyuyoruz. Takip ettiğimiz hastaları rutinde görmek bize fiziksel muayene, kan tahlili, idrar tahlili gibi desteklerle beraber olası hastalık başlangıcında önlem aldırıyor. Bunun için kliniğimiz tam donanımlı hale getirilmiştir. Kliniğimiz evcil dostunuz için uygun olan bir check up ve tedavi
planı hazırlar.
Unutmayalım ki evde normal zamanda ağrılarını tespit etmemiz bile çoğu zaman mümkün olmuyor, çünkü ağrıyı çok iyi tolare ediyorlar.Hekiminizle mutlaka temasta olmanızı öneririz.

Telefon Numarası

Klinik Konumu

acar veteriner kliniği

“Bir milletin büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlara olan davranış biçimi ile değerlendirilir.”

Mahatma Gandhi
acar veteriner kliniği

“Kuşlar doğa adlı annenin güzel çalgıcılarıdır.”

Gavin Douglas

Sık Sorulan Sorular

Evcil hayvan sahiplerinin kliniğimiz hakkında her türlü sorusuna cevap oluyoruz.

Bahçeşehir 1.Kısım Vali Recep Yazıcıoğlu cad. Bahçeşehir Konakları Uzak sok. No: 33
Muayene odası, labaratuar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı, teşhis, tedavi, rutin kontrol protokolleri, aşılama, labaratuar, görüntüleme sistemleri, mikroçip uygulama.
Veteriner Hekim Şebnem Acar İstanbul üniversitesi veteriner Fakültesi mezunu olup Mezuniyetinden sonra barınak ve kliniklerde hekimliğini yapmış olup, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendi kliniğinde mesleğine hizmetine devam etmektedir.
Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir.

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.